ТОВ Іскар Україна
iscar_ua@iscar.com

Заява про конфіденційність

Ваша конфіденційність, а також захист усієї вашої особистої інформації є життєво важливими для нас. Ми зобов'язуємось захищати їх, здійснюючи інтелектуальний нагляд і використовуючи доступні засоби.

Особисті дані

[indicate the brand name] може збирати певні персональні дані, такі як ім’я, електрона адреса, країна проживання та будь-яку іншу інформацію, якою ви вирішити поділитися під час використання цього сайту.

ВИ НЕ ЗАБОВ’ЯЗАНІ НАДАВАТИ БУДЬ-ЯКУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ, хоча це може знадобитися у зв’язку з послугами при використанні функцій цього сайту, наприклад, здійснення покупок та отримання оновленої інформації про продукцію [indicate the brand name] 's products.

Контролер

[indicate the brand name] буде діяти як контролер особистої інформації, яку ви надаєте під час використання цього сайту. Для користувачів у межах Європейського союзу, Європейського економічного простору та Швейцарії, контактна сторона з будь-яких питань конфіденційності буде IMC International Metalworking Companies B.V. Для всіх інших користувачів, які не є членами ЄС, [indicate the brand name] буде контактною особою за будь-яких питань, пов’язаних з конфіденційністю.

Правові основи та цілі обробки персональних даних

Ми можемо обробляти ваші особисті дані на основі, (i) персональних даних представлених в контракті, (ii) законного інтересу, (iii) дотримання законних забов’язань (iv) або вашої згоди. Якщо ваші особисті дані обробляються виключно на основі згоди ви завжди матимете право відкликати вашу згоду.

Ми можемо обробляти ваші персональні дані для наступних цілей:
 • Ми можемо використовувати інформацію для статистичних та маркетингових цілей, щоб аналізувати та обробляти ваші уподобання та різні потреби, а також зв’язатися з вами з метою надання вам деталей, пов’язаних із нашими продуктами, нашим сервісом та зі змістом нашого сайту.
 • Ми можемо додатково використовувати інформацію, якщо це вимагається згідно з чинним законодавством або під час судочинства.
 • Наш сайт може збирати певну інформацію про його використання, наприклад, кількість та частоту відвідувань нашого сайту. Ця інформація може використовуватись нами виключно для створення можливостей для покращення доступу, доступності, різних функцій та вмісту нашого сайту. А також для забезпечення привабливості його використання, як можливо більшим числом користувачів.
Ми можемо використовувати певні технології, які обробляють статистичні дані та надають детальну інформацію щодо кількості відвідувачів нашого сайту, способів, за якими здійснюється доступ до сайту, і час відвідування нашого сайту. Ми не використовуємо такі технології для збору особистої інформації, а також не використовуємо будь-які дані отриманні таким шляхом для будь-яких інших цілей.

Ми можемо додатково використовувати функції служби веб-аналізу "Google Analytics". Щоб дізнатись більше про "Google Analytics" та ваші права на це, дивиться www.google.com/policies/privacy/partners .

Період зберігання

Ми зберігаємо персональну інформацію, яку ви надаєте, коли ваш обліковий запис активний, або якщо потрібно надавати вам послуги щодо покупок, здійсненних через цей сайт, за винятком випадків, коли законом вимагається від нас зберігати ваші особисті дані довше.

ВАШЕ ПОДАЛЬШЕ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ АБО БУДБ-ЯКОЇ ЙОГО ЧАСТИНИ ОЗНАЧАЄ ВАШЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ТОГО, ЩО ВИ ПРОЧИТАЛИ ТА ЗРОЗУМІЛИ НАШУ ЗАЯВУ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ.

Ваші права

У зв’язку з вашими особистими даними, які ми можемо обробляти, ви, як суб’єкт даних, маєте такі права:
 1. Право на запит про отримання доступу до персональних даних, що стосуються вас;
 2. Право вимагати уточнення та виправлення ваших особистих даних;
 3. Право на запит стерти особисті дані стосовно вас;
 4. Право вимагати обмеження обробки даних;
 5. Право на запит щодо переносу даних;
 6. Право на заперечення щодо обробки профілю;
 7. Право подати скаргу до контролюючого органу;
 8. Право відкликати вашу згоду.
Вищезазначені права можуть бути здійсненні шляхом подання запиту до: [insert address details] Ми оцінимо, чи зможемо ми виконати ваш запит. Ми своєчасно надамо відповідну відповідь на ваш запит.

Будь-яка інформація отримана нами у зв’язку з транзакцією або угодою з вами, яку ми отримали через інтернет, як правило, розглядається як конфіденційна інформація, за винятком, коли інформація вже є загальнодоступною або не є конфіденційною.

Обмін персональними даними

Ми можемо обмінюватися персональною інформацією, обробленою внаслідок використання вами нашого сайту з іншими членами IMC Group, для використання в таких же цілях, для яких така особиста інформація була спочатку зібрана. Ми також можемо обмінюватися інформацією з нашими уповноваженими дистріб’юторами та/або дилерами з метою спрощення транзакцій, які ви, можливо, захочете з проводити з нами, з метою кращого задоволення ваших потреб. Крім зазначеного вище, ми не розкриваємо будь-яку інформацію, яку ми отримаємо від вас, будь-якій іншій третій стороні без вашої попередньої згоди, а також ми не продаємо та не позичаємо будь-яку інформацію, отриману від вас. Такий обмін особистою інформацією здійснюється з третіми особами, які, або знаходяться в Ізраїлі, країні, яка забезпечує «захист належного рівня» згідно з GDPR, або з третіми особами, які взаємодіють з [indicate the brand name] на основі Стандартних Договірних Положень, як того вимагає GDPR, щоб забезпечити належний рівень захисту персональних даних.

Контакт

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі щодо цієї Заяви про конфіденційність на обробку персональних даних, будь-ласка, зв’яжіться з нами: [insert contact details] .

© IMC International Metalworking Companies B.V. Всі права захищені [Квітень 2018]

Terms of Use and Legal Disclaimer    Заява про конфіденційність
© ISCAR UKRAINE, Металорізальні інструменти (iscar.com.ua) Усі права зареєстровані.